Міжнародний конгрес із рослинництва

вівторок, 11 лютого 2020 р.

UBI Конференц Хол, Київська обл., Васильківський р-н., смт Глеваха, вул. Підприємницька, 10

До події залишилось:
дні
годин
хвилин
секунд
Про конгрес

Всеукраїнська Аграрна Рада та агроконсалтингова компанія DYKUN за ініціативи учасників асоціацій та об’єднань аграріїв започаткували проведення щорічного Міжнародного конгресу із рослинництва “TOP CROPS”.

 

Дата: 11 лютого 2020.

Місце: UBI Конференц Хол, Київська обл., Васильківський р-н., смт Глеваха,  вул. Підприємницька, 10,
50°13'28.6"N 30°19'11.2"E.

Головна ціль: практичний обмін досвідом ефективних технологій вирощування основних культур від успішних господарств з різних регіонів.

Аудиторія: понад 500 представників аграрних господарств: власники, управлінці, агрономи. Земельний банк учасників - 1,3 млн га.

Формат: "круглі столи", дискусійні раунди – обмін практичним досвідом, діалог з залом та змістовні доповіді від комерційних компаній.

Спікери: практики з успішних господарств, фахівці галузі, вузькоспеціалізовані експерти від комерційних компаній.

Відгуки учасників
Тарас Висоцький
Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Вивчивши програму TOP CROPS та поспілкувавшись з учасниками, розумію, що на 95% успіх залежить саме від вас, від вашої праці, знань та старань. Звісно, є інша частка, яку називають політичною, але це точно не те, що стане на заваді. Я чітко розумію, що всі ті досягнення, які є в аграрному секторі, саме завдяки вашій важкій праці, а також участі в таких подіях.

Можна самостійно все вивчити і подолати, але для цього треба роки. А можна працювати на синергію, брати участь в таких подіях, об’єднуватися в асоціації, ділитися інформацією і пришвидшувати в рази свій розвиток.

Дякую ВАР за організацію, за те, що ви є таким драйвером розвитку технологій і обміну досвідом.
Денис Марчук
Заступник голови ВАР
Ми зібралися для того, щоб обговорити, порадитися, прийняти рішення, а найголовніше поділитися досвідом. Ми доводимо всьому світу, що аграрний сектор України на сьогоднішній день є дійсно локомотивом економіки. Сьогодні працювали в рамках трьох секцій і обговорювали найактуальніші питання: де краще взяти насіння, добрива, якою аграрії бачать земельну реформу і де шукати резерви економічної ефективності.

Ми зібрали близько 500 аграріїв, які приїхали поспілкуватись в неформальній обстановці і обговорити плани на наступний сезон.
Володимир Мірненко
Бренд-менеджер ТОВ «Пьотінгер»
Рослинництвом в Україні займається близько 25 тис. підприємств і кожен із них вчиться виключно із власного досвіду. Формат в якому можна зібратись спеціалістам, поділитись власним досвідом і здобутками є вкрай важливим. Нам є куди рости, навіть в таких класичних культурах як кукурудза, озима пшениця, соняшник, але для того потрібно слідкувати за світовими тенденціями, обмінюватись досвідом, впроваджувати його в Україні і покращуватись з кожним роком. Саме такі події, як TOP CROPS дають таку можливість і я радий, що організатори вирішили розвивати сферу рослинництва.
Анатолій Яремчук
СВК «Колос», Вінницька обл.
Все організовано на найвищому рівні. Ми їхали сюди отримати нові знання та знайомства, налагодити спілкування з колегами – все вдалось. Агроном з нашого господарства дізнався цікаву інформацію по внесенню добрив та засобів захисту, будемо практикувати. Інженер відзначив технічну секцію, також чимало дізнались. Особисто я, як керівник хотів би почути думку колег і депутатів і по ринку землі, і по оподаткуванню. Всі залишились задоволені.
Валенко Дмитро
ПОСП «Мажарка», Харківська обл.
Ми підтримали і розділили ідею проведення такого конгресу з рослинництва, і з радістю приїхали навчатись, трішки по агрономії подивились, дізнались про різноманітні новітні технології, також відвідали секцію інженерії. Ми займаємось тваринництвом і вирощуємо деякі культури, тому вся інформація для нас була корисною.
Ізбінський Іван
ТОВ "Нові аграрні технології",  Хмельницька обл.
Я приїхав з Хмельниччини, щоб почути для себе щось цікаве, перейняти досвід, послухати колег та спеціалістів. В обговоренні дізнаєшся не лише про останні новинки в технологіях, а й знаходите спільні рішення актуальних питань, які хвилюють весь сектор. Сьогодні я ставив перед собою дві цілі: зустріти друзів та колег і послухати думки стосовно нашого аграрного майбутнього – ринку землі, оподаткування і державної підтримки. Всі цілі реалізував і отримав задоволення.
Леонід Центило
Агрофірма «Колос», Київська обл.
Найкраще, що дають такі події – це спілкування з людьми. Відчути настрій колег, зрозуміти потреби, поділитись досвідом – це те, за чим тут збираються аграрії.

Сьогодні я виступаю спікером відразу в рамках двох секцій, презентуватиму нашу власну розробку з технології обробітку ґрунту. Будемо ділитись досвідом з іншими, послухаємо, що пропонують наші колеги. Спілкування серед однодумців – найкраще, що дають такі події.
Сергієнко Олексій
Незалежний експерт “Art Fields”
Ми приїхали, щоб послухати потреби наших аграріїв, отримати нову свіжу інформацію «з полів». Тут сьогодні присутні найкращі фахівці і спеціалісти, які в змозі дати українським аграріям таку інформацію, щоб вони мали можливість не тільки отримати високі врожаї, а й прибутки.

Такі заходи – це можливість познайомитись з новими людьми, поспілкуватись, обмінятись думками.
Тетьора Петро
СТОВ «Світлана», Черкаська область
Ми хотіли почути для себе щось нове, ознайомитись з новинками в сфері засобів захисту, механізації, насінництва, тому приїхали сьогодні сюди. Нам приємно поспілкуватись з однодумцями, колегами, обмінятись думками. В таких важких умовах, що ми опинились зараз потрібно об’єднуватись.
Хвостов Володимир
ТОВ «ТД «Долинське», Херсонська обл.
Я приїхав зустріти колег-аграріїв, однодумців, обговорити плани на майбутнє і, звичайно ж, поділитись власним досвідом, економікою нашого підприємства – сьогодні виступаю в якості спікера на панельній дискусії. Також, хотілось би почути представників влади, зрозуміти їхнє бачення земельної реформи і того шляху, яким ми будемо рухатись далі, також послухати профільних спеціалістів, які виступають по інженерії та агрономії.
Погорілий Володимир
ТОВ «Єремієвське-2», Одеська обл.
Вчитись потрібно завжди, тому ми сьогодні тут. Найголовніше питання, що цікавить сьогодні всіх аграріїв – це земля, приїхали почути думку депутатів і політиків, щодо цього, аби розуміти, що чекає нас в майбутньому.
Малієнко Микола
СТОВ «Перемога», Київська обл.
Будь-який захід, це можливість почути щось нове і використати це в своїй роботі, тому ми не могли пропустити таку можливість. Окрім нових знань і підходів, вдалось поспілкуватись з колегами з інших регіонів, з якими вдається бачитись не часто, завести нові професійні знайомства.
Огороднік Сергій
СНВ ТОВ «Васильківське», Вінницька обл.
Я на таких заходах вперше і це приємний досвід, гарно все сплановано і організовано, тому емоції переповнюють. Хотілось почути щось нове для себе, подивитись на досвід інших аграріїв та господарств – все вдалось. Особливо очікували на зустріч з депутатами, адже питання ринку землі хвилює нас всіх. Хочемо знати їхню думку.
Кошова Ксенія
СФГ «Каштан», Луганська обл.
Наше підприємство є учасником Всеукраїнської Аграрної Ради і ми завжди підтримуємо ідеї асоціації, цей конгрес не виключення. Нам цікаво поспілкуватись з колегами, почути щось нове, розділити їхній досвід. Це дуже добре, що такі події відбуваються, адже людей потрібно об’єднувати заради спілкування.
Хачатурян Олександр
ТОВ «Раліївка», Одеська обл.
Наука не стоїть на місці і ті господарства, які не будуть підвищувати свій професійний рівень, не отримають якусь нову інформацію, не зможуть розвиватись. Будь-яка інформація, навіть уже відома нам, на таких подіях освіжається в пам’яті і враховуючи досвід колег, їхні досягнення та успіхи ми дізнаємось щось нове. Це завжди корисно. Окремо хотілось би відзначити організацію події, досить професійні спікери, яких цікаво слухати.
Програма
Завантажити
08:00
09:30
Реєстрація учасників. Відвідування виставки
Ранкова кава. B2B зустрічі
09:30
09:50
Офіційне відкриття
Дикун Андрій Євгенович, Всеукраїнська Аграрна Рада; Висоцький Тарас Миколайович, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
09:50
13:00
Робота в секціях
Стратегії та виклики, Управління та технології, Механізація агровиробництва
13:00
14:00
Обідній каво-брейк. Відвідування виставки
B2B зустрічі
14:00
16:45
Робота в секціях
Стратегії та виклики, Управління та технології
16:45
18:00
Завершення роботи конгресу
Відвідування виставки. B2B зустрічі
Стратегії та виклики
 • 09:50
  10:20
  Світові ринки сільськогосподарської продукції
  Розгорнути

  Доповідач

  Феофілов Сергій Леонідович

 • 10:20
  13:00
  Круглий стіл - "Шляхи оптимізації агробізнесу"
  Розгорнути

  Доповідач

  Хузінха Корнеліс Хендрік

  Хвостов Володимир Вікторович

  Центило Леонід Васильович

  Щербачук Віктор Миколайович

  Білявець Олег Петрович

  Чумак Ігор Ігорович

  Голуб Руслан Тарасович

  Іващук Сергій Петрович

 • 13:00
  14:00
  Обідній каво-брейк. Відвідування виставки
  Розгорнути
  • B2B зустрічі

  Доповідач

 • 14:00
  15:00
  Кооперація як запорука успіху
  Розгорнути

  Доповідач

 • 15:00
  16:45
  ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ: Регулювання агробізнесу сьогодні та завтра. Реалії та перспективи
  Розгорнути
  • Ринок землі: основні положення проєкту закону; "білі плями"
  • Державна підтримка - кредитування на купівлю землі
  • Система оподаткування - чого очікувати галузі?
  • Кооперація

  Доповідач

  Дикун Андрій Євгенович

  Милованов Тимофій Сергійович

  Лещенко Роман Миколайович

  Халімон Павло Віталійович

  Сольський Микола Тарасович

  Чайківський Іван Адамович

  Тарасов Олег Сергійович

  Соколов Михайло Юрійович

Управління та технології
 • 09:50
  10:40
  Як спланувати стратегію агровиробництва
  Розгорнути
  • Потенціал посівних площ
  • Побудова сівозміни

  Доповідач

  Юр`єв Сергій Миколайович

 • 10:40
  11:15
  Калькулятор живлення: практичні поради
  Розгорнути

  Доповідач

  Опанасенко Григорій Петрович

 • 11:15
  12:30
  Профілактика та методи боротьби з хворобами культур
  Розгорнути

  Доповідач

  Акулов Олександр Юрійович

 • 12:30
  13:00
  Як стабільно отримувати 8 тонн озимої пшениці
  Розгорнути

  Доповідач

  Мірненко Володимир Сергійович

 • 13:00
  14:00
  Обідній каво-брейк. Відвідування виставки
  Розгорнути
  • B2B зустрічі

  Доповідач

 • 14:00
  16:15
  Дискусійний раунд: як обрати свою технологію
  Розгорнути
  • Традиційний, вертикальний обробіток ґрунту
  • Mini-till
  • Strip-till
  • No-till

  Доповідач

  Центило Леонід Васильович

  Cавченко Олександр Петрович

  Бернацький Максим Михайлович

  Дробітько Вадим Миколайович

 • 16:15
  16:45
  Корегування технології як основний спосіб уникнення помилок
  Розгорнути

  Доповідач

  Редька Іван Валерійович

Механізація агровиробництва
 • 09:50
  10:20
  Технології сучасного землеробства, їх переваги. Особливості підбору відповідної техніки
  Розгорнути
  • Strip-till
  • Vertical tillage
  • Mini-till
  • No-till

  Доповідач

  Сидоренко Володимир Олегович

 • 10:20
  10:50
  Техніка для посіву - на що варто звернути увагу, враховуючи тип ґрунту та кліматичні умови
  Розгорнути

  Доповідач

  Сидоренко Володимир Олегович

 • 10:50
  11:20
  Вплив інженерних рішень на якість посіву
  Розгорнути

  Доповідач

  Мірненко Володимир Сергійович

 • 11:20
  11:50
  Особливості налаштування плугів. Підбір робочих органів, тренди ринку нових моделей
  Розгорнути

  Доповідач

  Сидоренко Володимир Олегович

 • 11:50
  12:20
  Розкидачі мінеральних добрив - помилки в налаштуваннях, що несуть за собою високу вартість
  Розгорнути

  Доповідач

  Сидоренко Володимир Олегович

 • 12:20
  13:00
  Типові помилки, що знижують економіку виробництва. Налаштування та обслуговування тракторів
  Розгорнути

  Доповідач

  Сидоренко Володимир Олегович

 • 13:00
  14:00
  Обідній каво-брейк. Відвідування виставки
  Розгорнути
  • B2B зустрічі

  Доповідач

 • 14:00
  16:15
  Дискусійний раунд: як обрати свою технологію (секція "Управління та технології")
  Розгорнути
  • Традиційний, вертикальний обробіток ґрунту
  • Mini-till
  • Strip-till
  • No-till

  Доповідач

 • 16:15
  16:45
  Корегування технології як основний спосіб уникнення помилок (секція "Управління та технології")
  Розгорнути

  Доповідач

Спікери

                                
Стратегії та виклики
Феофілов Сергій Леонідович
Засновник та генеральний директор компанії «УкрАгроКонсалт», кандидат економічних наук
Дикун Андрій Євгенович
Голова ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада»
Висоцький Тарас Миколайович
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Соколов Михайло Юрійович
Всеукраїнська Аграрна Рада
Милованов Тимофій Сергійович
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Лещенко Роман Миколайович
Офіс Президента України
Халімон Павло Віталійович
Верховна Рада України
Сольський Микола Тарасович
Верховна Рада України
Чайківський Іван Адамович
Верховна Рада України
Тарасов Олег Сергійович
Верховна Рада України
Хузінха Корнеліс Хендрік
Директор ТОВ "Кищенці"
Хвостов Володимир Вікторович
Директор ТОВ "Торговий дім "Долинське"
Центило Леонід Васильович
ТОВ "Агрофірма "Колос"
Щербачук Віктор Миколайович
Генеральний директор ТОВ "Дедденс Агро"
Білявець Олег Петрович
Керівник ТОВ "Агрокрай"
Чумак Ігор Ігорович
Голова ПП "Макарів-Агробуд"
Голуб Руслан Тарасович
Власник ТОВ "ТАК-Агро"
Іващук Сергій Петрович
Генеральний директор ТОВ НВ АФ "Перлина Поділля"
Управління та технології
Механізація агровиробництва
Партнери
Спеціальний партнер
Енергетичний партнер
Партнер по добривах
Фінансовий партнер
Партнери проекту
Генеральний інформаційний партнер
Інформаційні партнери
Контакти
UBI Конференц Хол,
Київська обл., Васильківський р-н., смт Глеваха, вул. Підприємницька, 10
Для аграрних господарств
Молчанова Оксана
Для комерційних компаній
Ачкевич Алла
Для спікерів
Ковтун Олексій
Для ЗМІ
Цикалюк Олена
Ми в соціальних мережах
Контакти
Часті запитання
Як стати партнером?

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті “TOP CROPS” в розділі «Стати партнером». Також стати партнером можна, зв’язавшись з менеджером “TOP CROPS” за телефоном +38 (067) 503-84-38.

Що входить у вартість квитка?

У вартість квитка входить участь у конгресі (три секції), презентації спікерів, кава-брейки та ін.

Як придбати квиток на конгрес?

Ви можете придбати квитки на сайті “TOP CROPS” в розділі «Стати відвідувачем». Також придбати квиток можна, зв’язавшись з менеджером “TOP CROPS” за телефоном +38 (067) 470-55-63.

Як дістатись до місця проведення?

Місце проведення “TOP CROPS” – UBI Конференц Хол, Київська обл., Васильківський р-н., смт Глеваха,  вул. Підприємницька, 10. Ви можете викликати таксі за допомогою додатків Uber або Uklon.

Хто організовує конгрес?

Організаторами Міжнародного конгресу з рослинництва “TOP CROPS” є Громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія “DYKUN”