Міжнародний конгрес із рослинництва

Як вижити агробізнесу в умовах кризи

четвер, 14 листопада 2024 р.

Черкаська область

До події залишилось:
дні
годин
хвилин
секунд
Про конгрес

Понад 400 учасників, більше 20 спікерів-практиків, 2 мегапродуктивні секції, жвавий діалог із владою – запрошуємо на Міжнародний конгрес із рослинництва “TOP CROPS”.

У листопаді 2024 під час Міжнародного конгресу із рослинництва “TOP CROPS” на Вас чекатиме зустріч з друзями, ще більше практичного досвіду, професійна програма заходу.

Місце: Черкаська область.

Головна ціль: обмін реальним досвідом ведення бізнесу та ефективного вирощування основних культур від успішніших господарств з різних регіонів; як вижити господарствам в умовах кризи.

Аудиторія: понад 400 представників аграрної галузі: власники, управлінці, агрономи, представники комерційних компаній, незалежні експерти.

Концепція: 2 тематичні секції у форматі круглих столів, дискусійних раундів – обмін практичним досвідом, діалог із залом, змістовні поради від комерційних компаній та експертів галузі.

Спікери: практики з провідних господарств, фахівці галузі, вузькоспеціалізовані експерти від комерційних компаній.

До зустрічі на Міжнародному конгресі з рослинництва “TOP CROPS”.

Відгуки учасників
Денис Марчук
Заступник голови ВАР
Ми зібралися для того, щоб обговорити, порадитися, прийняти рішення, а найголовніше поділитися досвідом. Ми доводимо всьому світу, що аграрний сектор України на сьогоднішній день є дійсно локомотивом економіки. Сьогодні працювали в рамках трьох секцій і обговорювали найактуальніші питання: де краще взяти насіння, добрива, якою аграрії бачать земельну реформу і де шукати резерви економічної ефективності.

Ми зібрали близько 500 аграріїв, які приїхали поспілкуватись в неформальній обстановці і обговорити плани на наступний сезон.
Володимир Мірненко
Бренд-менеджер ТОВ «Пьотінгер»
Рослинництвом в Україні займається близько 25 тис. підприємств і кожен із них вчиться виключно із власного досвіду. Формат в якому можна зібратись спеціалістам, поділитись власним досвідом і здобутками є вкрай важливим. Нам є куди рости, навіть в таких класичних культурах як кукурудза, озима пшениця, соняшник, але для того потрібно слідкувати за світовими тенденціями, обмінюватись досвідом, впроваджувати його в Україні і покращуватись з кожним роком. Саме такі події, як TOP CROPS дають таку можливість і я радий, що організатори вирішили розвивати сферу рослинництва.
Анатолій Яремчук
СВК «Колос», Вінницька обл.
Все організовано на найвищому рівні. Ми їхали сюди отримати нові знання та знайомства, налагодити спілкування з колегами – все вдалось. Агроном з нашого господарства дізнався цікаву інформацію по внесенню добрив та засобів захисту, будемо практикувати. Інженер відзначив технічну секцію, також чимало дізнались. Особисто я, як керівник хотів би почути думку колег і депутатів і по ринку землі, і по оподаткуванню. Всі залишились задоволені.
Валенко Дмитро
ПОСП «Мажарка», Харківська обл.
Ми підтримали і розділили ідею проведення такого конгресу з рослинництва, і з радістю приїхали навчатись, трішки по агрономії подивились, дізнались про різноманітні новітні технології, також відвідали секцію інженерії. Ми займаємось тваринництвом і вирощуємо деякі культури, тому вся інформація для нас була корисною.
Ізбінський Іван
ТОВ "Нові аграрні технології",  Хмельницька обл.
Я приїхав з Хмельниччини, щоб почути для себе щось цікаве, перейняти досвід, послухати колег та спеціалістів. В обговоренні дізнаєшся не лише про останні новинки в технологіях, а й знаходите спільні рішення актуальних питань, які хвилюють весь сектор. Сьогодні я ставив перед собою дві цілі: зустріти друзів та колег і послухати думки стосовно нашого аграрного майбутнього – ринку землі, оподаткування і державної підтримки. Всі цілі реалізував і отримав задоволення.
Леонід Центило
Агрофірма «Колос», Київська обл.
Найкраще, що дають такі події – це спілкування з людьми. Відчути настрій колег, зрозуміти потреби, поділитись досвідом – це те, за чим тут збираються аграрії.

Сьогодні я виступаю спікером відразу в рамках двох секцій, презентуватиму нашу власну розробку з технології обробітку ґрунту. Будемо ділитись досвідом з іншими, послухаємо, що пропонують наші колеги. Спілкування серед однодумців – найкраще, що дають такі події.
Сергієнко Олексій
Незалежний експерт “Art Fields”
Ми приїхали, щоб послухати потреби наших аграріїв, отримати нову свіжу інформацію «з полів». Тут сьогодні присутні найкращі фахівці і спеціалісти, які в змозі дати українським аграріям таку інформацію, щоб вони мали можливість не тільки отримати високі врожаї, а й прибутки.

Такі заходи – це можливість познайомитись з новими людьми, поспілкуватись, обмінятись думками.
Тетьора Петро
СТОВ «Світлана», Черкаська область
Ми хотіли почути для себе щось нове, ознайомитись з новинками в сфері засобів захисту, механізації, насінництва, тому приїхали сьогодні сюди. Нам приємно поспілкуватись з однодумцями, колегами, обмінятись думками. В таких важких умовах, що ми опинились зараз потрібно об’єднуватись.
Хвостов Володимир
ТОВ «ТД «Долинське», Херсонська обл.
Я приїхав зустріти колег-аграріїв, однодумців, обговорити плани на майбутнє і, звичайно ж, поділитись власним досвідом, економікою нашого підприємства – сьогодні виступаю в якості спікера на панельній дискусії. Також, хотілось би почути представників влади, зрозуміти їхнє бачення земельної реформи і того шляху, яким ми будемо рухатись далі, також послухати профільних спеціалістів, які виступають по інженерії та агрономії.
Погорілий Володимир
ТОВ «Єремієвське-2», Одеська обл.
Вчитись потрібно завжди, тому ми сьогодні тут. Найголовніше питання, що цікавить сьогодні всіх аграріїв – це земля, приїхали почути думку депутатів і політиків, щодо цього, аби розуміти, що чекає нас в майбутньому.
Малієнко Микола
СТОВ «Перемога», Київська обл.
Будь-який захід, це можливість почути щось нове і використати це в своїй роботі, тому ми не могли пропустити таку можливість. Окрім нових знань і підходів, вдалось поспілкуватись з колегами з інших регіонів, з якими вдається бачитись не часто, завести нові професійні знайомства.
Огороднік Сергій
СНВ ТОВ «Васильківське», Вінницька обл.
Я на таких заходах вперше і це приємний досвід, гарно все сплановано і організовано, тому емоції переповнюють. Хотілось почути щось нове для себе, подивитись на досвід інших аграріїв та господарств – все вдалось. Особливо очікували на зустріч з депутатами, адже питання ринку землі хвилює нас всіх. Хочемо знати їхню думку.
Кошова Ксенія
СФГ «Каштан», Луганська обл.
Наше підприємство є учасником Всеукраїнської Аграрної Ради і ми завжди підтримуємо ідеї асоціації, цей конгрес не виключення. Нам цікаво поспілкуватись з колегами, почути щось нове, розділити їхній досвід. Це дуже добре, що такі події відбуваються, адже людей потрібно об’єднувати заради спілкування.
Хачатурян Олександр
ТОВ «Раліївка», Одеська обл.
Наука не стоїть на місці і ті господарства, які не будуть підвищувати свій професійний рівень, не отримають якусь нову інформацію, не зможуть розвиватись. Будь-яка інформація, навіть уже відома нам, на таких подіях освіжається в пам’яті і враховуючи досвід колег, їхні досягнення та успіхи ми дізнаємось щось нове. Це завжди корисно. Окремо хотілось би відзначити організацію події, досить професійні спікери, яких цікаво слухати.
Програма
Завантажити
08:00
09:30
Реєстрація учасників. Ранкова кава
Відвідування виставки. B2B зустрічі
09:30
09:50
Офіційне відкриття
Дикун Андрій Євгенович, Всеукраїнська Аграрна Рада
09:50
13:00
Робота в секціях
Управління та технології, Стратегії та виклики
13:00
14:00
Обідня перерва
Відвідування виставки. B2B зустрічі
14:00
17:00
Робота в секціях
Управління та технології, Стратегії та виклики
17:00
18:00
Святковий фуршет
Відвідування виставки. B2B зустрічі
Партнери
Генеральний інформаційний партнер
Контакти
Адреса
Черкаська область
Для аграрних господарств
Молчанова Оксана
Для комерційних компаній та спікерів
Ачкевич Алла
Для ЗМІ
Діана Агеєнко
Ми в соціальних мережах
Контакти
Часті запитання
Як стати партнером?

Ви можете заповнити форму-заявку на сайті “TOP CROPS” в розділі “Стати партнером”. Також стати партнером можна, зв’язавшись з менеджером “TOP CROPS” за телефоном +38 (067) 503-84-38.

Що входить у вартість квитка?

У вартість квитка входить участь у конгресі (дві секції), презентації спікерів, обід, кава-брейки, розважальна програма тощо.

Як придбати квиток на конгрес?

Ви можете придбати квитки на сайті “TOP CROPS” в розділі “Стати відвідувачем”. Також придбати квиток можна, зв’язавшись з менеджером “TOP CROPS” за телефоном +38 (067) 470-55-63.

Хто організовує конгрес?

Організаторами Міжнародного конгресу з рослинництва “TOP CROPS” є Громадська спілка “Всеукраїнська Аграрна Рада“ та агроконсалтингова компанія “DYKUN”