Аграрії підтримують ринок землі із перехідним періодом - опитування
Четвер, 13 лютого 2020

Аграрії підтримують запровадження ринку с/г земель в Україні, однак не у тому форматі, який наразі пропонується авторами законопроєкту №2178-10. Про це свідчать результати опитування, в якому аграрії взяли участь під час панельної дискусії «Регулювання агробізнесу сьогодні та завтра. Реалії та перспективи», яка відбулась в рамках Міжнародного рослинного конгресу TOP CROPS. 

Детальніше
Закон про соєві правки може бути підписаний президентом до кінця місяця — Лещенко
Середа, 12 лютого 2020

Президент України Володимир Зеленський може підписати закон щодо соєвих правок до кінця місяця.

Детальніше
Лещенко озвучив бачення Зеленського щодо ринку землі в Україні
Середа, 12 лютого 2020

Уповноважений президента з земельних питань Роман Лещенко озвучив бачення Володимира Зеленського щодо ринку землі в Україні. Про це він повідомив під час Міжнародного конгресу із рослинництва «TOP CROPS», передає кореспондент Аgravery.

Детальніше
Уряд розглядає можливість повернення спецрежиму ПДВ — Лещенко
Середа, 12 лютого 2020

В Україні можуть повернути спецрежим ПДВ.  

Детальніше
Запальна дискусія по земельним питанням і секрети оптимізації виробництва від лідерів галузі – TOP CROPS 2020
Середа, 12 лютого 2020

11 лютого під Києвом відбувся Перший міжнародний конгрес з рослинництва TOP CROPS, який об’єднав майже 500 учасників з усієї України. Ключовими темами обговорення стали земельне законодавство, оптимізація агробізнесу та кооперація, як додатковий економічний резерв. Організаторами події виступили Всеукраїнська Аграрна Рада та агроконсалтингова компанія DYKUN.

Детальніше
Альфа-Банк запропонував учасникам TOP CROPS індивідуальні умови співпраці
Вівторок, 11 лютого 2020

11 лютого в рамках Міжнародного конгресу з рослинництва "TOP CROPS" фінансовий партнер заходу "Альфа-Банк" запропонував учасникам індивідуальні умови співпраці. 

Детальніше
Економічні резерви аграрного бізнесу – як сільгоспвиробники оптимізують виробництво
Вівторок, 11 лютого 2020

Інвестиції у нові технології та зрошення, перехід на нові системи обробітку ґрунту, біологізація землеробства – сільгоспвиробники під час міжнародного конгресу з рослинництва TOP CROPS поділились досвідом оптимізації свого бізнесу. 

Детальніше
Україна – чи не єдина країна в світі, де приріст ефективності агровиробництва може вимірюватися двозначним числом - Мірненко
Вівторок, 11 лютого 2020

«Середня врожайність пшениці в Україні за останні 20 років зросла з 2,4 до 4,1 тонн з гектара, в той час як в Німеччині в схожих кліматичних умовах стабільно отримують 8 тонн», - розповідає бренд-менеджер PÖTTINGER Володимир Мірненко.

Детальніше
2019/2020 МР відзначився новим рекордом з виробництва та експорту зерна - Top Crops
Вівторок, 11 лютого 2020

На цьому під час Міжнародного конгресу з рослинництва TOP CROPS наголосив генеральний директор консалтингової агенції «УкрАгроКонсалт» Сергій Феофілов. Зокрема, різкий ріст експорту пшениці спостерігався саме в першій половині сезону. Основними ринками збуту залишились азійські країни, Єгипет, Бангладеш, Туреччина. 

Детальніше
Земельна реформа: чи почує влада аграріїв? Прес-анонс
Понеділок, 10 лютого 2020

«Білі плями» законопроєкту про ринок землі, коли приймуть документ, що пропонує влада і чого бояться аграрії при впровадження ринку землі - відповіді на ці та інші питання можна буде почути під час панельної дискусії «Регулювання агробізнесу сьогодні та завтра. Реалії та перспективи», яка відбудеться в рамках Міжнародного рослинного конгресу TOP CROPS.

Детальніше