Експерти розкажуть, як правильно обрати технологію обробітку ґрунту

Експерти розкажуть, як правильно обрати технологію обробітку ґрунту

Вівторок, 4 лютого 2020

11 лютого в рамках дискусійного раунду на Міжнародному конгресі з рослинництва «TOP CROPS» агрономи-практики розкажуть, як правильно обрати технологію обробітку ґрунту.

В ході дискусії, провідні експерти поділяться власним досвідом застосування традиційної технології обробітку, mini-till, strip-till, та no-till, враховуючи економіку застосування та вплив на якісні показники ґрунту.

«За рахунок застосування технології no-till при обробітку ґрунту нам вдалось зменшити капіталізацію підприємства та суттєво знизити трудовитрати і амортизацію техніки. Окрім того, родючий шар ґрунту краще відновлюється та зберігається, а водній і вітровій ерозії вдається повністю запобігти», - пояснює керівник фермерського господарства «Аркадія», Вадим Дробітько.

За його словами, завдяки no-till їхньому підприємству вдалось збільшити продуктивність посівного агрегату на 10-20% та зменшити витрати на логістику, зберігання і підготовку насіння.

Водночас з цим, керівник підприємства «Рост Агро» Максим Бернацький зауважує, що для їхнього господарства ідеально підійшла технологія strip-till, адже саме вона забезпечила максимальний результат із мінімальними витратами і найкраще зарекомендувала себе на насінницьких посівах кукурудзи всіх груп стиглості.

«При першому застосуванні технології strip-till ми мали певні проблеми з вирівняністю поля, точністю водіння і належним рівнем виконання робіт. Але саме за рахунок зміни технології нам вдалось мінімізувати кількість техніки задіяної в обробітку, відповідно – зекономити пальне. Окрім того, якість ґрунту суттєво покращилась, а добрива вносяться більш точно», - прокоментував Бернацький.

Яка технологія підійде саме для вашого господарства, враховуючи кліматичні умови та досвід колег? Які переваги застосування традиційної та mini-till технології обробітку? Все це обговоримо в ході дискусійного раунду на Міжнародному конгресі з рослинництва «TOP CROPS».

Чекаємо вас 11 лютого за адресою: Київська обл., Васильківський р-н., смт Глеваха, вул. Підприємницька, 10.

Реєстрація на сайті або за тел: +38 (067) 470 5563.